Hakkımızda

Ankara Lojistik Üssünde yerleşik olan firmamız; Başbilen Uluslar arası Taşımacılık ve Petrol Ürün. Tic.Ltd. Şti. 1996 yılında kurulmuştur. T.C. Ulaştırma Bakanlığı (C-2) yetki belgesi ve Enerji Bakanlığı (EPDK) taşıma lisanslarına sahip olan firmamızda 54 adet araç bulunmaktadır.

Firmamız UND üyesi olup, Avrupa ülkelerinden İtalya, Almanya, İsviçre’ye, Asya ve BDT ülkelerinden Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Afganistan ve Gürcistan  direkt servis hizmetleri vermektedir. Rusya ve Kazakistan hattında özmal araçlarımız dışında, Rusya, Ukrayna ve Kazakistan plakalı araçlarla da servis vermekteyiz. Şirketimiz bünyesinde, uzman Rus dili bilen personelimizde görev almaktadır. Bilindiği üzere, Rusya ve Kazakistan hattında belge sıkıntısı ile sık sık karşılaşılmaktadır. Firmamız UBAK belgeleri ve yabancı plakalı araçları ile bu sorunları  yaşamamakta ve müşterilerimize yaşatmamaktadır.

Ayrıca İtalya ve Almanya’dan üçüncü ülke (Transit) taşımalarda gerek servis kalitesi gerekse hız ve raporlamalar ile uzmanlık sağlamıştır. Transit taşıma yaptığımız ülkeler arasında Azerbaycan, Gürcistan ve Türkmenistan yoğunluktadır.

Aile şirketi olarak kurulan şirketimizde ikinci kuşak yönetim tarzı ile kurumsallaşma sağlanarak geniş bir vizyon ağı ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli lojistik hizmetleri verilmektedir. ANKARA LOJİSTİK ÜSSÜ kurucu ortaklığı ve yönetim kurulunda kazanılan yönetim ve çağdaş lojistik deneyimleri lojistiğin gelişimi ve hizmet kalitesi anlayışında etkin bir verimlilik avantajı sağlamaktadır.

Araç filomuzda MAN, IVECO ve SCANIA marka çekiciler, FRAHAUF, SCHIMITZ ve TIRSAN marka römorklar ile ayrıcalıklı taşıma hizmetleri sağlanmış olup, filo yaşının ortalama 4 yaş ortalamasında tutulması hızlı ve sağlam taşıma avantajları sunulmaktadır. Tüm araçlarımızda Arvento Araç Takip Sistemi mevcuttur. Bu sayede müşterilerimize raporlamamız ve iş akışımız daha hızlı yapılmaktadır.

Sektörde deneyimli ve eğitimli kadrosu ile fark yaratmayı hedefleyen, tamamı müşteri memnuniyetli profesyonel kadrosu ile müşteri sadakati sağlamak esas hedefimizdir. İlkemiz dürüst ve kaliteli bir yönetim tarzı, aynı zamanda; müşteri ile  empati kurabilen, olaylara müşteri gözü ile bakabilen, çözüm ortağı olmayı hedefleyen  profesyonel bir ekip oluşturmaktır.